| FitzoasaCuActeleInRegula a întrebat:

Buna TPU am o problema cu un baiat am 13 ani clasa a 7a si este un baiat la mine in clasa si imi place la nebuniee de el nu stiu vorbim mult pe mess si ne trimitem inimioare pupici etc dar chestia el ca a afla ca-mi place de el si azi am primit un mesaj pe tel in care m-a rugat sal ajut sa se combine cu o fata am ramas socata si dupa casa nul refuz i-am zis ok fata aceea este cea mai buna prietena amea si ieri cand am plecat dela scoala a venit si el si am mers doar eu cu el ma dus pana akas si i-am zis mersi nu stiu ce mia venit si la pupat si dupa a zis naipentruce papa crying pe bune am inceput sal plaak din ce in ce mai mult ce sa fac si acum regret ca i-am combinat dk? pentru ca il plac si mai regret un lucru ca l-am pupat acum va crede oare cal plac la nbeuniee plzz raspunsul ce sa fac va rogggg

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeVise97 a răspuns:

Spune-i ce simti. :-s oricum :d nu stiu thinking nu esti cam mica? adica nu vreau sa par demodata am 16 ani jumatate. dar primul' prieten l-am avut pe la 15 si ceva thinking lasa lucrurile sa decurga de la sine si nu te grabii... fa orice lucru cu cap si pana la cap!

2 răspunsuri:
| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Incearca sa ii faci sa fie fericit si pana la urma o sa vina lka tine cu siguranta

| tudy26 a răspuns:

Spune-i adevarul tongue