| Anonima3345 a întrebat:

Am o problema de Joia trecuta nu mai sunt virgina am facut o pauza de 3 zile si de atunci de fiecare data cand iubitul meu is baga penisul la mine in vagin si ma ustura acolo jos de tot mentionez ca ma excita tare. De luni tot facem in fiecare zi. Ce se intampla? de ce ma doare asa tare? Dau funda URGENT!

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce rost isi avea mentiunea?

probabil te-ai iritat si ar trebui sa iei o mica pauza cateva zile.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O faceti prea des si fara preludiu.Adica el o baga ca un ghiolban in tine. Mai luati o pauza.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ori ai rană pe colul uterin, ori ai infectie, vizita la medicul ginecolog este urgentă. pa.

| Kaℓi a răspuns:

Take a break. Have a KitKat, eventual.

| neutrino a răspuns:

Pauza a fost mica, incercati si sus: in acest fel se vindeca rana de jos.

| Emilian65 a răspuns:

Ai asemenea usturimi pentru ca rana produsa in urma dezvirginarii nu este vindecata complet. Iar durerile de care vorbesti sunt din cauza ca o faceti prea des, fara o excitare completa si poate si iubitul tau este grabit la penetrare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai citit cu atentie prospectul:a nu se folosi in exces!

| PortOcaLaSiatAT a răspuns:

Nu se da toata ziua apa la plante.