| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. De la inceputul anului scolar mi-am facut o noua prietena. Acum suntem f. bune prietene. Astazi, cand am plecat spre casa, cu ea, tot imi lua caciula de pe cap si se juca cu ea, mi-o tragea de pe cap, chestii de genu'. Da, stiu, poate unii dintre voi cred ca este ceva normal, dar dupa ce ne-am dat jos din autobuz, ne-am intalnit cu un amic de-al nostru. El a avut proasta idee sa o intrebe dintre care ii place mai mult dintre noi doi. (ca prieteni,normal)Ea a spus ca de mine ii place mai mult ca sunt draguta.. etc. Si... propozitia care m-a dat pe spate, a fost cea mai ciudata. A spus ca nu-i prea plac baietii, in general, ca-s badarani, etc.. Si a spus ca ea mai mult umbla cu fetele.(ca sta cu ele), nu cu baietii. Eu cred ca fetelor trebuie sa le placa mai mult baietii, nu fetele...am dreptate? Deci credeti ca prietena mea este lezb****a? ROG SERIOZITATE.... FARA MISTO-URI. funda. (scuze categoria)

4 răspunsuri:
| Hasz a răspuns:

Sincer, trebuie mai multe detalii.Din cate ai spus tu acolo sunt doua posibilitati:
1.Glumea, si doar facea misto sa te sperie.
2. Poate lua legatura cu un pshiholog
3. DACA pur si simplu nu iti place ca prietena ta ii plac fetele "sensul rau" atunci ori te desparti de ea, ori ramai cu ea PRIETENA NU IUBITAwinking

| 21Ada a răspuns (pentru Hasz):

Tu nu ai inteles, persoana care a pus intrebarea e tot fata.

| 21Ada a răspuns (pentru Hasz):

Tu nu ai inteles, persoana care a postat intrebarea e tot fata

| VreauMiere a răspuns (pentru 21Ada):

Pai da o fata caruia ii plac fetele e lesbianca. Lesbiencele se saruta, fac sex, se marita, dar nu pot face copii evident.