| spekeps44 a întrebat:

Am o problema destul de jenanta si va rog sa realizati ca nu este vina mea pentru ca asa sunt si ca exista cazuri si mai grave inainte sa ma injurati. Am aproape 20 de ani dar imi plac fetele de 13-14-15 ani, nu pentru o relatie caci sunt prea mici ci pentru felul cum arata. Imi place categoria asta de varsta de cand am realizat ca imi plac fetele, de pe la 9-10 ani. Credeam ca cu timpul va creste dar de atunci a ramas acolo. Am avut si prietene de 13-14 ani si acum am o prietena de 18. Nu spun ca nu imi plac si cele mai mari de 15 dar imi plac in mod special astea. Aveti vreun sfat? dau funda.

5 răspunsuri:
| greenmile00 a răspuns:

Ar cam fi cazul sa te maturizezi putin. In primul rand, trebuie sa iti pui problema... oare poti sa faci fata consecintelor unei relatii cu o fata minora? Dupa ce iti pui problema in felul asta, poate incepi sa iti schimbi perspectiva :)

Succes in continuare,
http://fete-singure.miradct.com/sfaturi

| unarab40 a răspuns:

Tu ai inima de copil,, oricat ai fi crescut in varsta vei ramane cu aceeasi inima,,,

| SuntFataInPlm a răspuns:

Te rog sinucide-te, ti-am vazut celelalte intrebari si esti nebun! JAVRO!

| georgian24 a răspuns:

Nu e foarte grav....majoritatea baietilor sunt in situatia ta pentru ca fetele mici sunt inocente. ca un sfat pentru tine:intrtine mai des relatii sexuale, sau du-te la masaj erotic, sau curve( vb serios)

| InteligentSmoker a răspuns:

Oh,nu ştiu. Păăi eşti cam pedofil, scuze nu mă puteam abţine. Sfat nu am ce sfat să-ţi dau, dacă doar îţi place cum arată nu cred că e o problema ..so.happy