| lovee25 a întrebat:

:* Am o problema. Este un baiat in scoala mea care da semne ca ma place dar nu mi-a spus'o niciodata. El este mai timid de felul lui, iar eu putin mai nebunatica. >:". Vorbim adeseori prin sms, si acum cateva zile m'a intrebat de vre'o 5 ori daca am prieten si i'am spus ca nu. Dupa care m'a intrerbat daca a reusit sa ma vrajeasca si i'am spus sa da. >:". Dupa care nu a mai raspuns. La scoala imi face din ochi cand ma vede si ma intreaba ce fac, supa care pleaca imesiat. Oare chiar ma place? Eu il plac foarte mult. love struck Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| WildLatte a răspuns:

Buna! cred ca te place. incearca sa stai de vorba cu el sa vezi ca isi doreste cu adevarat si simte pentru tine. Bafta! :*

| lovee25 explică (pentru WildLatte):

As face asta, dar nu stiu cum sa procedez puppy dog eyes.

| lovee25 explică (pentru WildLatte):

Cum sa fac asta? puppy dog eyes El e mai tiid si cand il vad ma intimidez si eu. Nici chiar ca si el dar ma intimidez

| WildLatte a răspuns (pentru lovee25):

Pai daca nu poti vorbi cu el fata in fata scrie-i un sms daca tot ai spus ca vorbiti uneori prin sms-uri. Fa-ti curaj si scrie-i tot ce simti poate si el simte la fel si iese ceva frumos. Bafta :*!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sigur ca te place. Schimbati virtualul cu realul.