| Haaaa a întrebat:

Vb. cu un baiat de cateva zile pe mess, e un baiat de la fosta mea scoala, si tot zice ca sunt frumoasa etc. m-a intrebat daca am iubit i'am spus ca nu. si nu'mi mai pot lua gandu de la el ii dau semne ca il plac dar el nimic; oare pot fi cu el?(nu e timid, e cam golan)

2 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Da normal.

Si el vrea acleasi lucru dar poate e mai timid si nu stie cum sa o spuna.

| Lucix a răspuns:

DA! Poate e mai timid sau asteapta sa va intalniti intamplator sa te invite in orastongue. Daca in 7 zile nu actioneazahappy ia tu initiativa. Poate ii plac felete care actioneazahappy.