| Bruneta97 a întrebat:

Am o problema foarte grava! Am 17 ani, sunt impreuna cu iubitul meu de aproape 3 ani iar acum doua luni mi-am inceput viata sexuala cu el pentru ca am crezut ca ma iubeste, ceea ce a fost o greseala. Acum cateva zile m-a intrebat daca pot sa-i fac sex oral si i-am facut pentru ca il iubeam prea mult.A ejaculat si in gura mea, dar nu i-am zis nimic. Dupa ce am terminat s-a imbracat rapid si a zis ca mai vorbim. De atunci nu mai ma suna deloc si nici nu mai raspunde la telefon. Vreau un sfat! Ce sa fac? crying

20 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Pacat de tine ca ai cedat si i-ai facut oral, asta urmarea. trebuie sa treci peste si sa nu il mai cauti parerea mea ca barbat, ar trebui sa te trateze ca pe o printesa ca ai fost virgina in ziua de azi mai rar gasesti trebuie sa treci peste si cu viitorul trebuie sa ai grija multa putere sa treci peste

| Aleqa a răspuns:

In primul rand, linisteste-te. Nu totul e ceea ce pare si nu stii niciodata daca e o greseala ceea ce faci. Poate e pur si simplu ocupat. Lasa-i un mesaj in care ii spui ca il iubesti si ca speri sa nu te paraseasca doar pentru ca ai facut sex si sex oral cu/pentru el. O sa fie bine, nu esti curva daca ai facut sex cu un baiat pe care-l iubesti. Viata merge mai departe cu sau fara el. Ai grija de tine. happy

| AtateaConditii a răspuns:

Macar el ti-a facut oral? Poate are doar treaba, mai ales ca ati stat 3 ani si de abia de doua luni ati inceput inseamna ca nu a asteptat in zadar. Poate nu ii place cum faci tu sex si s-a dus la alta.

| neutrino a răspuns:

Nimic, tu ai inghitit (pacalela lui, nu altceva) si el s-a saturat.

| HueyFreeman a răspuns:

O sa cresti si o sa ajungi la varsta la care o sa-ti dai seama ca sexul nu este chiar asa mare chestie cum ti s-a spus pana acum, dar totusi, conteaza intr-o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu e ca ar tb sa il ignori total. Asa ceva nu se face, mai ales fetei pe care o iubea. Parerea mea e ca te-a umilit din moment ce nu mai vb cu tine. Ai facut ce ti-a cerut el si..gata. Ptr baieti, anumite lucruri sunt foarte simple dar pentru noi fetele este altceva. Ignoranta se plateste tot cu ignoranta. Daca tu ca, il iubeai i-ai facut sex oral el ce a facut pentru tine? Trebuia sa te gandesti la asta in primul rand. Nu se intampla nimic daca spui NU, este dreptul tau. Daca te iubea ar fi inteles asta si..mai ales nu ti-ar fi cerut sa faci asa ceva. Sper sa ai puterea sa treci peste aceasta dezamagire si sa lasi in trecut ceea ce s-a intamplat. Trebuie sa-l uiti si sa il ignori asa cum si el, ti-a facut tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing. am mai auzit ca multi stau numai pentru sex, dar 3 ani nu cred ca asta e genul. i-a placut cat iai facut, dar dupa cred ca te-a crezut o panarama, altceva nu imi trece prin cap. de s-a schimbat asa deodata.

| SorinTudor a răspuns:

Adica ai stat cu el 3 ani fara sa faceti sex si acuma dupa ce tea regulat ti-a dat papuci? Mi-e cam greu sa cred asta adica de ce a stat atata timp pentru... poate nu e chiar asa cum iti imaginezi, poate are vreo problema...

| Burlacu006 a răspuns:

laughing o sa te faca de ras la toti prietenii tai si ai lui...o sa le zica ca iai supto.

Răspuns utilizator avertizat
| Lavii007 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste, doar te-a asteptat 3 ani. Daca vroia doar sa isi bata joc nu statea atata. Mai incearca sa vorbesti cu el, poate are vreo problema.

| Iamnotme a răspuns:

Trist sad.
Ce să faci? Să îl laşi in pace, iar dacă îi pasă, va veni el la tine, nu dispera.

| msKat a răspuns:

Eu zic sa astepti ca-sa te sune el daca te mai iubeste o sa te sune.

| angel_4561 a răspuns:

Bravo,alta victima a unui idiot

| MariaMikaelson a răspuns:

Nu stiu ce sfat ti-as putea da in asfel de situatie. Daca el te-ar fo iubit cu adevarat nu ar face asa ceva. Te-a folosit sub forma unor interese. Poate si-a pierdut telefonul. Oricum nu suferi pentru un bou. O sa mai fie. Nu te mai lasa condusa. O sa vina vremea cand ai sa gasesti persoana potrivita. Bafta. Pupici. Fundita?

| ILIoN a răspuns:

Poate are vreo problema... Poate se simte rusinat ca n a facut sex asa cum vroia el, si poate incepi sa razi de el. Ca daca nu te iubea, nu statea cu tine 3 ani. Sa fim seriosi, in 3 ani gasea o gramada de fete doritoare de senzatii tari. Poate se simte invinovatit ca nu ti a oferit si tie placer... Dar cel mai bine ar fi sa vb fata in fata cu el. Nu crezi?

| lovemylive a răspuns:

Daca ati avut o rel de 3 ani si abia acum 2 luni ai facut sex cu el,te-a asteptat destul de mult,daca vroia doar asta de la tine nu ajungeati sa aveti o rel asa de lunga,parerea mea, mai lasa-l un timp, nu-i mai da nimic daca te iubeste tot el te va cauta, si daca nu o va face treci mai departe nu are rost sa suferi pentru el, bafta!

| fotbalistul123456789987654321 a răspuns:

E un but si nu ar merita nimic, ai fost o prosta pentru ca iai facut asta! Si dupa 3 ani s-a plictisit de tine sti cum e aia: Dragostea se face minim 2... pana apare o curva intre noi! laughing rolling on the floor