| Noname4love a întrebat:

Buna TPUsad...
Am o problema mai lunga. Dar varoog ajutati`ma!
De la o vreme,,, prietenele" mele cu care stateam la scoala s`au suparat pe mine din diverse motive [ greseli pe care le-am facut atat eu cat si ele].
Ideea e ca sad una dintre ele a inceput sa se schimbe mult. [ injura, vb cu mine de parca as fi o proasta]. Am incercat sa discut cu ea dar.nu a mers. De multa vreme incerc sa ma impac cu ele. Ieri am vb cu a 2`a si a zis ca ne impacam. ba chiar am dat si mana.
Apoi a 2`a zi prima fata [,, prietena"] mi-a trimis un mesaj sa intru pe mess. Cand am intrat, ea mi-a dat webcam si am vazut-o plangand. Ea m`a rugat sa o ajut, dar eu.nu prea vroiam pentru. ca nici ea nu m`a ajutat pe mine.
La scoala, a 2`a fata le-a zis celorlalte ca ea nu s`a impacat cu mine, si ne-am certat iar.

Eu una am incetat sa mai vb cu ele cum o faceam inainte [ desi mi`este greu]. Dar as vrea macar sa ma impac cu ele, pentru. ca simt ca am ceva pe suflet.

Ce as putea sa fac? Varoog ajutati`ma. fundoii si voturi. scuze de categorie. e cea mai vizitata si e urgenttt.

Răspuns Câştigător
| Cuuukii a răspuns:

Nebunik,invata sa scrii corect, iar tu smile4me,ai nevoie de sfaturi? Te ajut, pe privat.
Pup.

6 răspunsuri:
| Noname4love explică:

Nu te mai baga...

| NebuniKkdeea a răspuns:

Si ana marog care e acea fata care injura si fata aia care s-a schimbat mult

| NebuniKkdeea a răspuns:

Dacas eu

| NebuniKkdeea a răspuns:

Si daca m-am schimbat nu inseamna ca te fac rpoasta m-am schimbat pentru ca trebuie tiam mai zis de o mie de ori

| NebuniKkdeea a răspuns:

Hahaha sa stii ca nu st singura care s-a schimbat noi nu mai vb cu tine pentru ca ai fite in tine ai luat de la fiecare asa s ai inceput sa fi mai fitoasa decat noi trei la un loc si chestiile cu jignirile si minciunile st a doua parte(lume cititi asta si cred ca o sa va schimbe parerea)

| NebuniKkdeea a răspuns:

Ana se zice ca minciuna are picioare scurte, laudarosul roade rosul, si razbunarea-i arma proastului - deci st indemnuri folositoare urmeazale si incearca sa nu mai fi trecatoare si fitoasa pentru. ca daca tu continui asa multi vor rade de tine incearca sa te faci placuta