| WoKy a întrebat:

Am o problema mai marisoara!
Deci, ma cunosc cu o fata de la gradinita.Am devenit cei mai buni prieteni peste ani iar acum recent, Aprilie anul trecut iubiti! Problema e ca intre mine si ea se afla cam 120 de km, ea e la un liceu eu la altul. Ne-am despartit acum 3 luni, pe motiv ca e distanta prea mare(o prostie mare de tot). I-am zis ca o iubesc, i-am aratat ca o iubesc, totul era frumos. Acum am incercat din nou sa fiu impreuna cu ea! Stiind ca ma iubeste si ea era tot fericit. Pana intr-o seara cand am intrebat-o si a zis un NU sec. Parca mi-a dat cu parul! M-am certat urat cu ea, ea inca ma iubeste si vorbeste cu mine dar eu nu vreau.
Intrebarea e: Nu a vrut ca se temea ca iar ne despartim din cauza "distantei" sau are pe altul. Mi imi zice ca nu are pe altul si ca doar din cauza "distantei". E doar o vrajeala de vara sau poate fi adevarat? Cum sa fac sa-mi cer iertare sau macar sa o impac cu ideea ca tin la ea si sa ne impacam si noi? Mentionez ca nu vrea sa ma asculte cand ii zic ca o iubesc si cand mi-am cerut scuze! Nu e suparata pe mine si zice ca ma intelege. Ciudat fiind asta! Daca nu s-a suparat credeti ca ma tine la mine?
Funda pentru cel mai concret raspuns!
Fara vrajeli!

Răspuns Câştigător
| Jhfdfd a răspuns:

Da tine la tine(parerea mea) dar totusi e ciudat, cu Nu-ul sec, cred ca are pe altul si mai tine si la tine, incearca probabil sa vada la cine tine cel mai mult, dar tu daca o vrei inapoi sa ai bunul simt sa iti ceri scuze pana zice gata (ma rog nu-i bun simt da nah...)winking

| WoKy explică (pentru Jhfdfd):

Pai asta ma enerveaza si creca o bag de unde a iesit. Ca nu intelege daca ii cer scuze. Cica sa mai incerc la vara! Bag pla!

| Jhfdfd a răspuns (pentru WoKy):

Da rasp este cu siguranta ca are pe altul, impacate cu idea si succeswinkingbig grin

5 răspunsuri:
| WoKy explică:

Scuzati unele greseli de scriere si semnele de punctuatie, dar ma grabeam!

| napoleon16 a răspuns:

EU cred ca este o vrajeala... daca te iubea si tine la tine cred ca nu mai conta distanta. cred ca si-a gasit pe altu! dar oricum succes iti urez sa iti recapeti iubirea inapoi

| 8SlimShady a răspuns:

Pff. ti-as fi raspuns da` am vazut ca scrue "Fara vrajeli!", asa ca nu mai zic nimic.