| lollipop_3430 a întrebat:

Buna tpu.Am o problema..Prietenul meu cred ca ar vrea sa o facem si eu sunt de acord cu asta.Insa eu am sanii foarte mici, si port sutien cu burete.Si e foarte mult burete...si imi e rusine de mine, cand o sa ma dezbrac si o sa vada de fapt cum sunt sanii mei si nu cum credea el.Ce as putea face ca sa-mi creasca?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti rusinata de corpul tau, cine te iubeste...te iubeste asa cum esti si nu exista nimic ca, sa iti creasca

| pinkystyleツ a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai ok sa nu iti dai sutienul jos neaparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul tau se va concentra cu siguranta la alte zone ale corpului tau, mai ales daca e prima data.

| AndyLavy a răspuns:

Daca tine la tine, si intre voi chiar exista ceva, atunci ai incredere, ca asta nu va fi o problema. Atunci cand te va avea in brate, posibil sa nici nu observe ca este mare diferenta. Important pentru el va fi ca in sfarsit sunteti impreuna si asa mai departe. De cele mai multe ori, noi fetele ne facem griji pentru orice detaliu,. pe care majoritatea baietiilor nici nu il observa, sau nu ii da importanta.
Ai mai multa incredere in tine.
Si nu poti face nimic ca sa iti creasca.
Sau poti incerca ca in urmatoarele zile sa iti iei un sutien normal, si sa vezi daca observa si daca iti spune ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| lolylolypops a răspuns:

Nimic, dar din moment ce te iubeste si vrea sa o faca inseamna ca nu va avea nici o problema, adica singura solutie e sa-ti pui silicoane, dar eu asa cred! Te va iubi asa cum esti!

| L7w7n7d7 a răspuns:

Vii la mine întâi să mă joc cu ei.
Nu e o problemă asta, dacă îi ai foarte foarte mici spre inexistenţi, atunci ar fi naşpa.

| rikkimady16 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic intr-un timp atat de scurt. Nu inteleg de ce nu incerci sa te iubesti asa cum esti, cu bune si cu rele. Si eu am sanii mici, dar nu ma deranjeaza si pentru ca pe mine nu ma deranjeaza nu il deranjeaza nici pe prietenul meu(am o relatie de un an si ceva).

Invata sa te iubesti asa cum esti tu. Daca tu o sa te iubesti pe tine o sa vezi ca si oamenii te vor iubii exact asa cum esti. Nu trebuie sa te uiti la defectele tale, ci la calitati.

Daca o sa fi sincera cu iubitul tau fi sigura ca o sa te placa in continuare.

Bafta!:*