| kilometru0 a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat : Ce as putea sa-i dau iubitei mele joi de ziua ei, ea de ex mi-a dat de ziua mea un glob in forma de inimioara, iar in inimioara era apa cu niste chesti si poza noastra inauntru, foarte dragut, dar eu m-am gandist sa-i cumpar un lantios ns poate de argint care sa aiba o inimoara care se deschide si cand se deshide sa fie poza mea cu ea acolo big grin Da-ti un site ceva!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca doresti sa pui poza ta, atunci intr-adevar lanticul poate sa nu fie din argint. Poate tu reusesti sa gasesti o inimioara in forma de glob.

| anonimus321 a răspuns:

Ii poti lua la fel, ceva personalizat..de exp o canuta cu poza voastra si un mesaj sau un colaj cu toate pozele voastre, un tablou..succes!

| Intebarisiraspunsuri a răspuns:

Poti ceva din genul acesta sa-i daruiesti
http://www.silver4you.ro/catalog/bijuterii-cu-mesaj-c-776.html
cred ca o sa ii placa, deja alegi dupa preferinta, Funda?