| gab0ru a întrebat:

De ziua indragostitilor as vrea sa ii cumpar iubitei mele un tort dar as vrea sa fie personalizat adica poza noastra in mijloc? Cam cat ar costa un tort asa si daca firma Larisa poate face. Funda

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Depinde cat de mare vrei sa fie tortul. Mergi personal acolo si intreaba.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

N-ar fi mai tare sa faci tu tortul? big grin

| ywar a răspuns:

Draguta tortul est la gramaj si te intreaba cat vrei - iti cere si poza daca vrei neaparat. Eu nu cred in porcaria numita ziua indragostitilor... E o sarbatoare fara suport in religia noastra, import, mult import si artificial sau comercial. Si da in ziua aia e cel mai mult mutat de mobila. Punct. Mi-e greata!
Exista o zi in care putem spune ca iubim? Nu cumva iubim toata viata?

| gab0ru explică:

Ce am intrebat eu si ce raspunzi am primit.

| Daniell25 a răspuns:

Pai eu te-as sfatui sa ii faci si o cina romantica si tortul sa il comanzi mai mic... oricum o sa te coste pana in 100 de lei!