| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat nu stiu ce sa fac.Am 16 ani. Am stat cateva luni cu un baiat de 25 de ani. El a avut o relatie decativa ani cu una. Care la inselat in fine nu mai erai impreuna de mult timp.Aia incepuse se il caute si el s-a racit mult de mine am ajuns sa nu ne mai vorbim 2 sapt. Mi-a dat fata aia cere pe Facebook si am intrebare ce vrea de la mine.Eu stind cine e ca am recunoscut-o dintr-o poza cu ei doi.Nu a vrut sa imi raspunda.Eu i-am dat lui mesaj si l-am intrebat si a zis ca s-a certat cu ea.Si a zis ca vrea sa vorbeasca cu mine.Eu inca il iubesc si l-as ierta.Dar nu stiu ce sa fac. Va rog nu ma judecati s-au ziceti nu stie ce.

20 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Oare ce ar vrea acel baiat de 25 de ani de la o fata de 16 ani? Te las pe tine sa raspunzi.

| anonim_4396 explică (pentru Aasdfghj):

Sunt virgina pffff nu a vr sa ma f***

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei101010 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Pardon?! Eu aveam 26 de ani si iubita mea 17 cand ne-am intalnit prima data si am inceput sa avem o relatie.Si suntem de 3 ani impreuna si niciodata nu am avut vreun gand ca sa profit de ea!

| anonim_4396 explică (pentru Andrei101010):

Mdea...stiu asta mi-a zis si el ca nu vr sa profite de mine, dar faza e ca e super fraier si prost ca inca vrea sa ii dea sanse de fiecare data cand a iertat-o si-a bautut joc...

| Aasdfghj a răspuns (pentru Andrei101010):

Ma scuzi daca te-am jignit. happy Probabil esti exceptia dintre tona de baieti cu gandul sa stea cu o fata mai mica ca e mai prosta si poata sa o bage in pat.

| Aasdfghj a răspuns (pentru nimportequi):

Sub cearsaf. laughing)

| Aasdfghj a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a vrut sau nu a spus. Ma rog, nu asta e important. Important e sa deschizi ochii sa iti dai seama ca nu da doi bani pe tine. Adevarul doarehappy

| Andrei101010 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Pai nu toti sunt la fel.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Andrei101010):

Hai ca iti explic. happy Din punctul meu de vedere e foarte putin probabil ca intre un baiat de 25 de ani si o fata de 16 ani sa se formeze o relatie serioasa. Un baiat de 25 de ani nu o sa stea niciodata cu o fata atat de mica fara sa vrea sa faca sex. O sa se plictiseasca la un moment dat si ori o sa ceara sex si o sa fie refuzat, ceea ce inseamna ca o sa caute o tipa pentru sex, ori va cauta fara sa mai intrebe. Acum, o sa zici ca poate fata accepta. Da, accepta. Dar ce facem cu diferenta de mentalitate? Gandirea nu va fi la fel. Ea e o copila si el e deja un baiat matur cu capul pe umeri. happy Ma opresc aici din dezbaterea subiectului.

| anonim_4396 explică (pentru Aasdfghj):

Este chiar foarte matur de da in gropi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il iubesti la 16 ani? amuzant
Inca nu ai realizat ca ai fost o aventura pentru el cat sa isi rezolve problemele pe care le avea cu o femeie de varsta lui?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

1 la mana sunt virgina.Si nu nu a vr sa ma f***.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact din acest motiv te-a lasat in plata domnului, fiindca i-ai dat de inteles ca nu accepti sa te f*** cu el, asa cum dorea si spera sa se intample.

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

El mi-a zis ca nu vrea

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru nimportequi):

Wtf lesin ce om nebun

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Tu 16, el 25, nu?
O relatie sexuala poate, dar nimic serios! Asta vrei?
Unul de varsta ta nu pai gasi? Asta mai este implicat si in alte relatii, te mai trezesti si fara par in cap daca te prinde iubita lui.
Tu de ce crezi ca te-ar cauta fata aia? Evident ca si ei ii spune ca si tie, ca s-a terminat... dar el continua sa va vada pe amandoua si sa va minta pe amandoua.

Răspuns utilizator avertizat