| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare! baietii vi s-a intamplat vreodata sa va terminati fara sa faceti nimic(si cu nimeni). mie mi s-a intamplat de 4 ori.

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Da e ceva normal iti arata ca functiile tale de reproducere au ajuns la maturitate...si faptul ca te exciti mai repede nu e o rusine! Se intampla tuturor asa ceva! Nu esti primul si nici ultimul asa ca nu iti face probleme! multe raspunsuri la astfel de probleme le gasesti si aici: http://www.libertatea.ro/relatii-sex/sfatul-specialistului.html

| cutremur a răspuns (pentru superdorex):

Chestia e ca m-a luat pe strada din buna ziua nu acasasad

| superdorex a răspuns (pentru cutremur):

Wow asta chiar ca e tare...nu am auzit! dar daca persista treaba asta du-te repede la un urolog! Bafta!

| cutremur a răspuns (pentru superdorex):

Mi s-a intamplat acum cativa ani buni, iar de atunci nu am mai avut treabawinking

| AleXisAleXis a răspuns:

Interesant.thinking

| biovision a răspuns:

Frate nu stiu ce sa spun...nu mi s-a intamplat...dar mi se pare normal pentru baietii care sunt mai sensibilisad