| rozaliarozi a întrebat:

am si eu o intrebare... cum as putea sa ma mastubez dar fara sa ma dezvirginez?
va rog fara raspunsuri la misto!
multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Nu trimite mesaj la niciunul de aici, sunt doar niste libidinosi. Cauta pe google singura si ai sa gasesti.

| mihai69 a răspuns:

Nu te poți dezvirgina prin masturbare, în cel mai rău caz te poți deflora.

| drhotzu a răspuns:

Draga mea,
sunt mai multe moduri de a te masturba... ceea ce doresti tu este masturbarea clitoriana, si se face prin masarea clitorisului, si cel mai important nu implica penetrare de nici un fel. si cel mai important este metoda cea mai usoara de a avea un orgasm
winking
pentru filme si training cauta pe google sau da-mi mesaj.
spor la treaba!

| Cleopa a răspuns:

Pai masturbeaza-te doar la clitoris, fara sa bagi degetul inauntru in vagin

| Wikky321 a răspuns:

Buna, si eu fac acest lucru de foarte multe ori, avand in vedere ca esti virgina, o poti face fara a-ti introduce in vagin nimic. Doar te joci cu clitorisul in ritmul ales de tine. daca ai degetele umezite, e mai ok senzatia. O faci pana ajungi la orgasm. Eu fac la fel doar ca putin diferit fiindca am clitorisul usor marit. Odata ce incepi sa iti atingi clitorisul, bineinteles imaginatia e esentiala, imposibil sa nu ajungi la orgasm

| SuperMarius1992 a răspuns:

Da-mi id tau?