| ionelamarianasiatat a întrebat:

Am si eu o intrebare cum iti dai seama ca un baat se foloseste de tine sau ca isi bate joc de tine?
Dau fundita la cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

Ok, am văzut răspunsuri de la fete, și un răspuns penibil de la un băiat.
Răspuns corect: NU AI CUM... Un băiat, când se încumetă la așa ceva își face jocul, iar spre deosebire de fete, băieții ȘTIU să mintă, să se ascundă, să pară altcineva fără ca ceilalți să își dea seama.
@neutrino, sincer, diferențe sunt, dar minore... nu pot da exemple că mi-e somn. Totuși bine punctat

| ionelamarianasiatat explică (pentru adriang95):

Adriang95 esti bun/a matematica?

| adriang95 a răspuns (pentru ionelamarianasiatat):

Oarecum... Mai degrabă la informatică, dar e tot pe acolo.

| ionelamarianasiatat explică (pentru adriang95):

Am o prietena din liceu care mo rugat s-o ajut cu ceva si eu nu stiu cum sa o ajut ca nu am facut ce radical
Si vroiam sa te intreb daca nu stii cum poti sa demonstrezi ca 2 din radical este numar irational big grin

7 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Iti dai seama.pur si simplu cred ca nu iti trebuie parerea noastra..sunt sigura ca esti destul de inteligenta sa iti dai seama.Te pup!

| neutrino a răspuns:

Care e diferenta?

| GabrielCIG a răspuns:

Atunci cand vezi in ochii lui ca nu vorbeste cu tine sincer.
Pur si simplu iti dai seama de lucrul asta din comportament, din limbaj, din modul in care te trateaza... sunt multe criterii

| QuEBeC a răspuns:

Cand te vorbeste pe la altii, si cand are secrete fata de tine