| happyyyyyyyyyyyyyyy a întrebat:

Intrebare: Cand iti dai seama cand un baiat se foloseste de tine, isi bate joc sau chiar tine la tine?

Răspuns Câştigător
| alee_3005 a răspuns:

Pana atunci cand te foloseste te considera o persoana mai importanta decat el si. este normal sa iti ceraraa multe favoruri daca te priveste intr-un anumit fel adica mai insistent inseamna ca etse probabilitatea sa re placa iar daca isi bate joc de tine te afce sa arati ridicol in fata prietenilor te vorbeste pe la spate si multe alte chestii big grin

1 răspuns:
| Nicol_2691 a răspuns:

Pai din felul cum se comporta cu tine.
Daca se comporta frumos si iti vorbeste frumos inseamna ca e interesat de tine. si poate chiar tine la tine.

Daca a observat ca ti la el. probabil ca o sa iti vorbeasca urat. Adica te face pe degete. Dar nu tot timpul e asa. Poate si el tine la tine love struck si daca tine o sa se comporte destul de frumos ca sa iti faca pe plac.