| AlexiaAleeeeeeeee a întrebat:

Buna TPU
Am si eu o intrebare
Plac un baiat si vreau sa aflu daca ma place si el
Mereu in pauze se uita la mine...si cand eu ma uit la el întoarce privirea
Cand vede ca ma uit la el se face ca nu ma vede
Cand trec pe langa el dupa sa întoarce si se uita la mine...
Credeti ca ma place?
Ajutor!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Galactico73 a răspuns:

Sigur te place, cam așa fac băieții timizi, știu asta că și eu sunt unul mai timid, asculta la mine că dacă el ți se pare un băiat bun și îl vezi așa mai la locul lui, și te și "admira" pe lângă, e băiatul perfect pentru tine!winking

1 răspuns:
| L1feDRAIN a răspuns:

Du-te si intreaba-l, poate te place sau are suspiciunea ca vrei ceva de la el.