| Andreea_Monica_1978 a întrebat:

Deci am si eu o mica problema sad imi place de un baiat dar nu stiu daca ma place... deci el e mascariciul clasei cred ca stiti ce vreau sa zic laughing e cel mai comunicativ, cel mai haios si cel cu care au profesorii ceva mereu laughing dar cand trecem unul pe langa altul este foarte timid stiti si in impul orelor se uita la mine pentru o secunda iar cand ma uit la el intoarce privirea credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

E evident ca te place! Dar daca el nu are curajul, ia initiativa si incepe o conversatie cu el, cand se uita la tine zambeste-i sau fa-i cu ochiul, va prinde ideea si poate o sa capete curaj. Succes :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posibil sa te placa, dar de mai mult inca nu este capabil. Prefera sa fie mascarici.

| anonimg a răspuns:

Sangvinii isi fac prieteni repede, dar ii uita tot la fel de usor.