| baldabaclost a întrebat:

am si eu o intrebare...
posibil sa fiu gravida daca imi vine menstruatia in fiecare luna? sad
atata tot ca in fiecare luna imi intarzie putin... happy

9 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Nu

| KMaddieK a răspuns:

Nu nu esti, esti gravida doar cand nu-ti vine o luna, 2, 3

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna! La toate fetele intarzie plus, minus cateva zile, asta este pana se regleaza...Dar ca o paranteza( Sa te protejezi cand "niho niho" ) si o sa fie bine. big grin Seara buna!

| lex79 a răspuns:

Ce inseamna ca intarzie putin? la cate zile iti vine?
esti paranoica.

| baldabaclost explică (pentru lex79):

Decat sa raspunzi aiurea mai bine nu raspunde...
nu te baga peste tot daca nu vrei/nu stii sa ajuti!

| lex79 a răspuns (pentru baldabaclost):

Desteapto am avut tot interesul sa te ajut. voiam sa stiu ce inseamna pentru tine ca inarzie ciclul, sau ciclu regulat. ca poate iti intarzie in fiecare luna o peroada fixa de timp ceea ce il face regulat.

cat despre intrebarea ta, prin simplu fapt ca ti-am zis ca esti paranoica cred ca am explicat f bine punctul meu de vedere, daca nu il intelegi asuma-ti acest lucru cand pui intrebarea. te plictisesti rau tare, ca daca ai avea ceva de facut nu ai fabula aiurea.

| Antogirl a răspuns:

Nu este posibil. Daca esti la inceput, menstruatia intarzie pana se regleaza definititv. Daca in descurs de 3 luni aceasta nu iti vine, e posibil sa fi insarcinata.Dar nu iti face griji.Esti perfect "libera" :*

| andreylupu07 a răspuns:

Da e foarte posibil..probabil ai 17 copii ce zic eu chiar 2... laughingglumeam, cum sa fie posibil daca nu intretii relatii sexuale

| eu0987654321 a răspuns:

Nu stai linistitawinking :*