| Crazygirlll a întrebat:

am și eu o întrebare urgentă.
Astăzi am incercat sa mă masturbez si mi am introdus degetul in vagin, dar nu mult, maxim 3 cm iar după m-am verificat sa vad daca imi curge sânge și nu mi-a curs după m-am dus sa urinez iar când m-am şters am văzut o picătura foarte mică de sânge pe hârtie.
Nu mai sunt virgină?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, fiindca esti virgina in continuare. Virginitatea NU dispare prin practicarea masturbarii. Virginitatea ta se va pierde, va dispare, numai in momentul in care se va produce/va exista un contact direct intre himenul/vaginul tau si un penis al unui baiat/barbat, adica atunci cand vei intretine primul contact sexual, cel de dezvirginare. Pana atunci te poti masturba fara nici-o frica/teama in continuare. Masturbare placuta si Multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti mai perfora himenul, ca masturbarea la fete se face prin actionarea direct pe clitoris, nu prin introducerea degetelor sau obiectelor, mai ales cand esti virgina.

| mihai69 a răspuns:

Ba eşti foarte virgină că nu ai avut încă un contact sexual.

| sweetangels a răspuns:

Nu te mutila. Senzatiile pe clit sunt mai placutewinking

Răspuns utilizator avertizat