| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
am si eu o nelamurire
eu si prietenul meu ne-am jucat, dar nu mi-a bagat-o numai asa dar tot intra penisu in vagin... o bagat putin tare si ma durea abdomenu
cand am ajuns acasa am avut pe chiloti putin lichid alb si putin sange
intrebarea mea este mai sunt virgina?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Ai avut contact sexual si ti s-a rupt si himenul. Esti femeie acum. Nu uita de primul consult ginecologic in prima luna de la inceperea vietii sexuale

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca nu mai esti!
Joaca aia a fost de fapt sex, incomplet, ce-i drept, dar tot sex!

| Razvan a răspuns:

E un pic aiurea ca a fost asa.Ca un joc.Mai bine o faceai si ramaneai cu o amintire placuta.Petting clar nu ati facut din moment ce te-a durut abdomenulwinking

| Ciprian a răspuns:

Nu. Daca ti-a curs sange nu mai esti virgina!

| claus a răspuns:

Posibil ca ai putea fi si insarcinata. fa-ti un test de sarcina. si urmatoarea data cand se joaca zii sa isi puna prezervativu, tantalaul!

| MariusPopa a răspuns:

Nu esti insarcinata happy dar nici virgina numai esti:Acum... poti sa il iei de barbat big grin

| alexeanca a răspuns:

Nu prea laughing Scuza-ma ca rad dar esti culmea! Joaca asta cred ca te-a costat o dezvirginare(partiala probabil). Las expertii sa-si dea cu parerea! Numai bine!

| Geo14 a răspuns:

Daca ati avut contact sexul si erai virgina, si ti-a curs si sange, nu mai esti virgina.
Sanatate.Geo.