| FloriinDobrinn a întrebat:

Salut, astazi m-am jucat cu pasarica prietenei mele ea fiind inca virgina si am atins si mai jos la vagin cu degetele am apasat putin, nu tare incat sa ii placa iar acum a avut o pata de sânge pe chiloti, puteti sa-mi spuneti de la ce este?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-a rupt himenul. Practic este dovada ca ai dezvirginat-o (nu ca ar fi fost nevoie, faptul ca ai masturbat-o o dezvirgineaza automat, chiar daca ai fi fost mai bland si nu i-ai fi rupt himenul)

| HazelEyes77 a răspuns:

Cam aiurea s o dezvirginezi cu degetele nu crezi? E posibil sa i fii perforat partial himenul sau doar sa fii zgariat un pic peretele vaginal fapt care a dus la pata de sange.

| FloriinDobrinn explică (pentru HazelEyes77):

Si eu zic la fel si sper sa fie asta

| Antonio_Crantea_2000 a răspuns:

Acela se numește ciclu. Cauta pe internet.

| FloriinDobrinn explică (pentru Antonio_Crantea_2000):

Nu. l a avut acum o saptamana.