| AnaMaria_6582 a întrebat:

Hey salut! Am si eu o nelamurire. Prietenul meu s-a "jucat" cu degetul pe la vagin. A incercat sa il introduca, dar pe mine m-a durut si i-am zis sa inceteze. Apoi am vazut ca a curs putin sange. M-am uitat acasa in oglinda si nu pare rupt, ci doar putin fisurat si intr-un loc pare parca putin invinetit ( cred ca e sange inchegat). Intrebarea mea este: mai sunt sau nu virgina din punct de vedere fizic?

Răspuns Câştigător
| BurnAlex a răspuns:

Daca himenul este destul de elastic si nu s-a rupt in totalitate, teoretic esti inca virgina! Si chiar daca s-a rupt acesta nu cred ca este un criteriu fundamental dupa care sa fii considerata virgina! Eu consider ca o virgina este fata care nu a intretinut raporturi sexuale! Acum ca himenul tau s-a fisurat cand s-a jucat prietenul tau acolo, nu cred ca este o problema! Cat timp nu ai facut sex eu te consider virgina! Puteai sa il rupi/fisurezi si tu din greseala cu tampoanele intravaginala sau daca practici vreun sport! Daca faceai sport si se rupea sau se fisura, nu mai erai virgina! Ba erai ca nu ai facut sex! Parerea mea, desi prietenul tau s-a jucat putin pe acolo cu degetelul, cat timp nu ai intretinut raporturi sexuale cu el, inca esti virgina! Ramane de vazut pentru cat timp...:-P

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, numai esti virgina din nici un punct de vedere.

Abh
| Abh a răspuns:

Categoric nu mai esti virgina.

| Romancutza a răspuns:

Nu, nu mai esti.

Răspuns utilizator avertizat
| Annye_2425 a răspuns:

Da dc a incercat sa te dezvirgineze cu degetu? nu avea la el in boxeri "obiectu muncii?"laughing)

| OFM a răspuns:

Nu mai esti odata ce curge numai esti

| B27VIP a răspuns:

Cel mai sigur... un control ginecologic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu logic eu am doi copii si am avut aceeasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu esti sanatoasa la cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti. dar si ala prost.cu degetul ma? un morcov ceva, nu gasea? asa ti-a spus ca se joaca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A curs mult sange?
e posibil sa nu m ai fii virgina