| georgeivan a întrebat:

Am si eu o nelamurire si as vrea niste pareri sincere din partea voastra, de preferat de la baieti: prietena mea are labiile vaginului destul de mari si as vrea sa stiu, voi ce preferati? Fetele cu labiile mari sau cu cele mici sau normale? Eu o iubesc asa cum e, dar sunt curios de parerea altora. Funda pentru cel mai sincer raspuns. happy

Răspuns Câştigător
| andradat a răspuns:

Nu trebuie deloc sa iti faci griji in privinta acestui lucru. Exista in mod logic mai multe tipuri de vagine. Acele labii de care zici tu, se numesc labiile mici. Deci exista fete care au labiile mici aproape invizibile, ele fiind acoperite de cele mari. Exista fete care le au normale, cum ai zis tu, si exista care le au mai mari putin, precum prietena ta.
Sa nu se gandeasca nimeni ca viata sexuala afecteaza felul cum arata un vagin. Are o mica influenta asupra lui, in rest toate fetele s'au nascut asa cu el.
Deci nu trebuie sa iti faci griji in privinta asta, tu iubeste'o asa cum e. happy

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fiecare fata e diferita! Si nu poti vorbi de preferinte in cazul asta ca doar nu o refuzi doar pentru ca are labiile mari/mici si nu o intrebi inainte de a avea o relatie cum le are...nu?big grin

| danielagoldica a răspuns:

Sunt de preferat astea mari ca sa te invelesti cu ele atunci cand ti-e frig!

| Snow a răspuns:

La acest capitol nu cred ca exista preferinte. Ce conteaza cum le are daca tu o iubesti nu ar trebui sa ai probleme cu asta.Bafta

| Hypathia a răspuns:

De ce oare ai primit raspunsuri doar de la fete?