| lorenmorgan a întrebat:

Salutare stiu ca pare a fi pentru voi o intrebare stupida dar baietilor vreau parerea voastra) cum vi se pare fetele care au labiile mici mari a vaginului?, eu una le am si ma sperie cum va fi cind imi voi incepe viata sexuala oare o sa-i placa partereului meu cum arata zona mea intima oare nu o sa-se sperie? rog seriozitate!

10 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu cred ca e o problema atat de mare fapul ca labiile pot fi mai mari.Crezi ca atunci cand un baiat te va vedea dezbracata si te va dori si mai ales daca te-ar iubi l-ar mai interesa cum arati acolo? Stai linistita, nu e mare lucru.
Ceea ce e in filme, reviste si mai stiu eu ce, majoritatea femeilor au operatii estetice sau sunt pozele imbunatatite cu photo-shop.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Radeti si faceti caterinca degeaba. Fata are dreptate sa se ingrijoreze. Sau poate daca punem problema unui penis urat tot asa o sa spuneti ca nu conteaza?

Chestia asta e la fel de inestetica precum un nas prea mare sau care arata ca un cioc de vultur si e normal sa-ti faci probleme. Vor fi cu siguranta baieti carora le va pasa si in cel mai bun caz vor refuza sa-ti ofere sex oral. Desigur, asa cum a spus cineva, se poate face operatie de remodelare.

Apoi, sa stii ca nu toate labiile mici prea mari arata urat iar unor parteneri s-ar putea din contra sa le placa, totul e extrem de relativ si tine de gusturile fiecaruia.

| TheUnForgiveN a răspuns:

Alea din filmele porno isi fac toate operatii sa arate mai mult ca-s din plastic.Naturaletea e perfectiune.

| RAY a răspuns:

Lore daca un baiat sta cu tine doar pentru sex eu nu inteleg de ce ai vrea sex cu el, un barbat matur te va intelege un pusti obsedat de sex care te vede doar ca o jucarie pentru nevoile lui te va critica, fa sex cu cine iubesti te va accepta stiinta moderna poate ajuta si ea prin interventi operati estestice sunt ginecologi poti cere sfaturi, repet daca stai cu unu doar pentru sex e treaba ta

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca sunt mulkte fete cu probleme ale labiilor dar depinde cum sa vad fiecare. Unele le au inegale altele prea mari, rar gasesti fata perfecta. Oricum daca pe viitor te deranjeaza asta poti sa te Operezi deoarece este foarte raspandita acest tip de interventie.

| Danysan a răspuns:

Si pentru tine ca un adaos -sunt oameni care considera ca femeia nu trebuie sa se Opereze acolo -s-a vazut aceasta intreventie intr-o anume perioada de timp ca mutilare Chirurgicala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza foarte putin acest lucru. Importanta e fata nu cum are labiile.

| Suleiman a răspuns:

Nu conteaza ca presupun ca nu joci in filme.

| Gicoboy a răspuns:

Haide sa vedem concret. Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji, dar totusi haide sa vedem exact care e problema si sa ai o parere concreta. Sunt o persoana foarte deschisa. Hai pe mess sa vb. Id de mess e acelasi cu cel de aici!

| iulidx a răspuns:

Buna
Nu conteaza cum le ai, cine te place, te place asa cum esti.