| Girl17_2450 a întrebat:

Buna TPUsadam si eu o pb cu prietenul. M-am despartit de el din cauza ca ne certam ff des din nimicuri, el tot ma cauta non-stop si vrea sa ne impacam, spune ca ma iubeste.sincer mi-e mila de el cand il vad ca ma roaga si se uita asa la mine, mi-as dori sa-l iert dar stiu ca numai poate fi nimic cum a fost la inceput. el nu intelege ca numai vreau sa fiu cu el si as vrea sa stiu cum sa-l fac sa inteleaga fara sa-l ranesc f tare.Am incercat sa vbsk cu el i-am explicat ca numai vreau dar imi zice mereu ca el nu vrea sa accepte, ca nu poate trai fara minesadce sa fac? eu il mai iubesc dar vreau sa-l uit si el nu ma ajuta deloc cautandu-ma mereu.Helpppcrying

5 răspunsuri:
| Alecsaandrra a răspuns:

Fa tot posibilul sa nu mai dea de tine. Dai ignore, schimba nr de telefon, iesi pe unde nu sta el si ignora-l total pana se plictiseste.:*

| CrazySoursD a răspuns:

Hey pai daca tu il iubesti de ce sa nu mai fi cu el? iarta-l.in relatii mai lasi si de la tine.o sa fiti ca inainte. daca nu chiar mai frumosi! iti spun din propria experienta.si eu a trebuit sa-l iert pe prietenul meu si ii spuneam eu mereu ca nu o sa fim ca inainte.dar se pare ca ne iubim mai mult ca inainte.bafta! happy

| Hokko a răspuns:

Dacă ai decis sa nu mai fiti impreuna atunci mentine ferm aceasta pozitie, insă dacă mai stai la îndoială atunci ar trebui sa mai chibzuestiasupra deciziei tale. Totul depinde de tine, de modul in care tu ii comunici decizia ta. fi concreta și directă. succese )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El nu vrea, tu nu te induri sa-l lasi... Ce ai vrea sa spun? Hai ca-ti spun: cand va veti da seama cu adevarat ceea ce simtiti unul pentru celalalt, micile certuri (inevitabile) vor fi doar motiv pentru o partida de sex nebunwinking Pana atunci, du-te si pupa-l, fa-te suparata si lasa-l sa te alinte!

| vlado a răspuns:

Ca sa il uiti si ca sa te uite trebuie sa fii cu alt baiat cel putin sa te vada el cu altu, dupa o sa te lase in pace