| ---droid-kid--- a întrebat:

Pace!
acum doua luni eram cu un baiat care il placeam si il plac si acum foarte mult, un alt ex care e in clasa cu mine vrea sa ne impacam... dar eu nu mai vreau...
imi face mereu cadouri vine mereu langa mine in banca cand colega mea pleacacrying
mereu imi zice daca vreau sa ne impacamsadsi imi spune ca ma iubeste si ca nu poate trai fara minesadimi zice ca ii e dor de saruturile mele si cryingnu stiu cum sa reactionez fara sa il ranescsad
nu stiu cum sa il fac sa inteleaga ca intre noi nu mai poate fi nimicsad

ce **** faza e ca baiatul pe care il plac foarte mult e acum prietenul luicrying
si faza cea mai de rahat e ca l.am vazut pe cel care il plac sarutandu.se cu verisoara meacryingpe care o credeam best friendcrying
nu mai suportsad

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Tldr
De ce nu ai putea fi cu amândoi? Unde ţi-e ambiţia?

| butt3rfly16 a răspuns:

Daca iti place asa de mult de acel baiat incearca sa te apropii de el(asta dupa ce afli ce este exact intre el si verisoara ta). Povestea este frt inkurkta si pentru ca totul sa fie bine tu trebuie doar sa faci ceea ce simti, iar cu baiatul care vrea sa va impakti poti sa-i spui direc ca nu mai poate fi nimic intre voi, deoarece el probabil ca isi face iluzii si mai bine ii 'tai aripile' din zbor decat sa-l lasi sa viseze la o impcarehappyBafta!

| Viuvi a răspuns:

Baiatul acela stie ca il placi?
Tu esti cam cum este ex-ul tau daca te gandesti bine.
Ex-ul tau sta dupa tine si tu stai dupa acel baiat.In spirit de gluma, cred ca este o chestiune de karma laughing.
Revenind, daca acel baiat nu te place inseamna ca el se simte cum te simti tu cand ex-ul sta dupa tine si ar trebui sa faci ce ti-ar place si tie sa faca ex-ul tau.
Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic
Te-am pupat si sper ca lucrurile sa iasa asa cum iti doresti!

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Eu zic sa te orientezi spre noi orizonturilaughing

| ---droid-kid--- explică:

Eu vorbesc seriossad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaa telenovela curata. apucate de scris.se pierde o capodopera.si calu? calu ce zicea?