| camy20_2141 a întrebat:

Am si eu o problema.la mine in clasa este un baiat(stefan) care ma placea in clasa a intaia si a doua si ma tot cu ruga sa il "iubesc'. eu nu vroiam. de exemplu cand am fost intr-o excursie tot vb cu mama mea despre ce imi place mie si cum sa ma cucereasca si sa imi cumpere flori. Acum curand am stat cu el in banca la ora de religie, iar acum 2-3 zile m-a intrebat o colega ce flori si ciocolata imi place pentru ca am un admirator secret. cine credeti ca era? era tocmai el, stefan. acum 1-2 zile am aflat ca el se "bate" pentru mine cu un alt coleg... mie a inceput sa imi placa putintel de el si nu stiu ce sa fac. azi la scoala fata aceea care m-a intrebat ce flori si cioco imi plac mi-a spus ca il place pe stefan, in statia de autobuz am aflat de la stefan ca sa pupat cu mara dupa o masina...sunt putin geloasa si aprobo fata aia e URATA! asta spun eu si celelate fete de la mine din clasa. CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| Roxx4you a răspuns:

Nu te-ai gandit ca poate baiatul vrea sa te faca geloasa?
Daca si tu ai inceput sa il placi, ce mai astepti, spune-i, ca altfel tot asteptand s-ar putea sa fie prea tarziu cand te hotarasti tu sa-i spui.asa ca mai bine actioneaza, el vrea doar sa te faca geloasa ca sa vada reactia ta.

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca nai acceptat de prima data ce sa-ti fac...

| Anname a răspuns:

Cati ani ai?

| midnight a răspuns:

Si acum ce clasa esti a 3-a...nu hai sa zicem a 5-a. si fata aia e urata, tu esti mult mai frumoasa! si s-a pupat cu el dupa o masina! woow! ce geloasa trebuie sa fi! astapta maica sa mai cresti! oricum n-ai ce relatie sa ai la aia 10 ani ai tai. poate a incercat sa te faca geloasa(si miraculos->ca era si greu

| Nicol_2691 a răspuns:

Pai spune-i ca il placi. si daca fata e urata asa cum ai spus tu o sa rentunte la ea.

| JulieJuly a răspuns:

Incearca sa ii dai de inteles tipului ca il placi, din ce ai scris uh in legatura cu tipa aia si cu sarutul lor de acolo reiesa o urma de disperare thinking din partea lor sigh uh nu baga asta in seama si gandeste-te pur si simplu daca vrei sa fii cu elwinking