| alexutza148 a întrebat:

Buna TPU..am si eu o problema mare. Imi place de un baiat de la scoala sunt in clasa a 6 a iar el intr-a 7 a..am vorbit de cateva ori pe facebook, azi l-am intrebat daca vrea sa iesim sa ne plimbam si a zis ca are antrenament, cum sa il fac sa ma placa.(mentionez ca nu am mai placut nici un baiat cat il plac pe el) astept pareri multumesc!:X

3 răspunsuri:
| kkkmakafull a răspuns:

Fii tuh insuti dar nu fa pe disperata!

| alexutza148 explică:

De asta imi si este frica, sa nu creada ca-s vreo disperataworried

| skatergreen a răspuns:

Trebuie sa fii mai de gasca sa faci glume sal distrezi....si sa te faci ca nu il placi si daca el te va place si mai mult o sa te ceara si fi iubita luiwinking