| DeeepEyesClau a întrebat:

Am si eu o problema si v-as fi recunoscatoare daca ati citi, fiindca stiu ca aici gasesc pe cineva care m-ar putea ajuta.

Ne-am cunoscut acum mai bine de un an, suntem amici, dar nu suntem foarte apropiati. De prin vara, ce-i drept, am inceput sa ne apropiem (in sensul ca ne-am imbratisat, am petrecut mai mult timp impreuna etc.) L-am intrebat daca vrea sa iasa cu mine, sa ma ajute cu o chestie, si a acceptat. Totusi, in timpul "intalnirii" mi se parea ca nu e "atras" de mine. De ceva timp flirtra cu o tipa pe Facebook, dar acum tipa are prieten si el pare ca se intelege foarte bine cu el. Mai mult, cred ca o alta tipa il place de la o vreme, dar nu sunt impreuna (intre timp aceea a mai avut vreo 2 iubiti).

E adevarat ca sunt geloasa de felul meu, dar nu stiu ce sa fac. Il iubesc enorm, si, desi e diferit fata de mine din mai multe puncte de vedere si are grupul lui de prieteni, nu pot sa il uit. Nu stiu ce sa fac. sad

3 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Spune-i ca il placi si ca ai vrea sa fiti impreuna.Si vezi ce o sa zica si el?

| DeeepEyesClau explică:

@Sexigirl, si cum ati ajuns sa fiti impreuna?

Cum imi dau seama daca ma place, atunci?

| Sexigirl12 a răspuns:

Sincer am fost si eu in situatia asta. Si dupa un timp dupa multe chinuri acum suntem impreuna. Cu toate ca si acum este cam distant. Dar cred ca nu este problema ca nu iubeste sau ceva de genu pur si simplu asa sunt unii baieti.
Asta este si problema ta dupa parerea mea, poate te place dar asa e felul lui!