| MayaBarbu a întrebat:

Am si eu o problema...
sunt cu un tip de o luna si un pic ( stiu e ft putin timp) insa nu-mi arata deloc afectiune.si ma refer la gesturi frumoase, saruturi mai pasionale, sau sa ma ia in brate chestii de genul asta.am avut o discutie cu el despre asta si chiar aveam de gand sa ma despart pentru ca ma simt oarecum prost, pana acum nu mi s-a mai intamplat asta.toti ceilalti baieti erau atrasi de mine si imi aratau asta.insa el mi-a confirmat ca e atras si nici nu vrea sa ne despartim,,, mi-a spus ca asa e el.
Oare ce sa fac sa-l las sau sa mai astept? Simt ca pierd timp aiurea stand cu el mai ales ca nici nu avem o relatie prea interesanta. dar totusi el imi zice ca nu vrea si tot imi promite ca se schimba...

Răspuns Câştigător
| Liliana1981 a răspuns:

Asa, si? De ce mai stai cu el? Pentru ca asa vrea el? Daca relatia e anosta, dragostea nu v-o aratati (probabil din cauza ca nu exista) de ce nu va despartiti? Serios acum, parerea mea e ca pierzi timpul aiurea! In viata asta e bine sa traiesti la maxim fiecare minut, nu sa stai sa vezi cum trece vremea.

3 răspunsuri:
| DanielaIoana a răspuns:

Fii atent la el sa nu te minta. adica sa nu o faca cu tine si apoi sa te lase. k asa sunt majoritatea. zii k nu te atrage pentru ca este rece cu tine si daca vrea sa mai fiti impreuna, sa se schimbe acum. sper ca ti-am fost de ajutor