| BMwAndeds a întrebat:

am si eu o relatie de prietenie cu o fata. Ne cunoastem de pe net de 3 ani, ne intelegem foarte bine, ea are 14 ani, eu am 12, i-am vazut pozele, ea mi le-a vazut pe ale mele, mie imi place de ea, dar nu stiu daca ei ii place de mine. Imi puteti da niste sfaturi cum s-o cuceresc, dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/berbec/rac.php
Iti propun sa citesti ca sa vezi cu cine ai de-a face. :)
Succes!

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca ai 12 ani acum inseamna ca ai cunoscut-o la 9 ani? wow..pai..nu prea ai cum...ea are o viata acolo si daca o faci sa se indragosteasca de tine, ce? ce se intampla? iti zic eu? nimic! nu poti s-o atingi, nu poti manca o punga de chips cu ea, sa bei o cola, etc. asa ca...linisteste-te copilu' si da-i pace

| WhatMeanLove a răspuns:

Ce zodie ești tu și ce zodie e ea?

| BMwAndeds explică (pentru WhatMeanLove):

Eu sunt Berbec ea Rac.

| WhatMeanLove a răspuns (pentru BMwAndeds):

Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/berbec/rac.php
Iti propun sa citesti ca sa vezi cu cine ai de-a face. :)
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea cred că o poţi cucerii dacă nu v-aţi întâlnit până acum. Dar totuşi ai 12 ani...

| BMwAndeds explică (pentru anonim_4396):

Pai eu as vrea sa ne intalnim dar nu stiu ce sa-i zic. Si nu stiu daca o lasa, sau poate sa ma lase pe mine sa ma duc in constanta

| BMwAndeds explică:

Ea este din Constanta eu din Oltenita, nu ne-am intalnit fata in fata

| BMwAndeds explică:

Nu m-am vazut cu ea in realitate

| Mariana_Alexandra_1997_tWRx a răspuns:

Eu am o relatie la distanta thinking si chiar foarte stabila. eu am 15 el aproape 17. Incearca, nu mori daca incerci thinking

| BMwAndeds explică (pentru Mariana_Alexandra_1997_tWRx):

Pai nu stiu cum sa procedez ori eu sa ma duc ori ea sa vina.
Si nu stiu ce sa-i zic.