| gagicuta85 a întrebat:

am si eu un prieten de 6 luni, acum de vreo 2 saptamani nu ne mai intelegem bine,eu tin foarte mult la el si nu vreau sa ne despartim,dar cum certurile au fost cam multe in ultima vreme si el a spus ca ii trebuie timp sa se gandeasca, ce ar trebui sa fac? el a fost casatorit inainte si si-a inselat sotia de cateva ori..am nevoie de sfaturile voastre va rog.

7 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Lasa-l,acum,cat inca mai ai timp!
eu, sincer iti zic, n-as umbla niciodata cu un barbat care a fost casatorit!
am 20 de ani, dar n-as face lucrul asta niciodata.
de ce? pentru ca sunt o gramada de baieti singuri..de unde pot alege!
apropo, cati ani ai tu? si cati ani are el?happy

| gagicuta85 explică (pentru Auslesse):

Chiar nu stiu ce sa fac eu tin mult la el..eu am 19 si el 30.happy

| Auslesse a răspuns (pentru gagicuta85):

Si la profilul tau de ce scrie ca esti nascuta in '97?

| gagicuta85 explică (pentru Auslesse):

Pai aici este contul la o prietena si cum vin foarte des la ea mai pun si eu intrebari aici.e vreo problema?

| Auslesse a răspuns (pentru gagicuta85):

Pai,fa-ne si pe noi sa intelegem..nu,nu e nici o problema!happy

| neutrino a răspuns:

Pa si altul. De ce te complici cu fosti insurati cand tu probabil esti o copila necoapta?

| GăbiţabBx a răspuns:

Pai... tu nu crezi ca mai exista o femeie intre voi? Daca a inselat.o pe fosta lui sotie, fii sigura ca te poate insela si pe tine. Incearca sa-l recuceresti.