| anonim_4396 a întrebat:

Am stat cu un baiat o luna, nu prea petreceam mult timp impreuna "ne vedeam la scoala si atat", am aflat ca are pe altcineva in afara de mine asa ca ne-am despartit, fara a-l mai intreba sau a verifica informatia.Peste aproximativ doua luni mi-a cerut sa ne impacam, a pus despartirea pe seama lipsei de comunicare, mi-a spus ca noi nu am apucat sa ne cunoastem nepetrecand prea mult timp impreuna ca ar fi trebuit sa-i spun daca aveam vreo nelamurire si ca nu ar mai fi stat cu mine daca ar fi avut pe altcineva.Ne-am impacat, au trecut trei zile pe parcursul carora am "vorbit" doar la scoala ("ce faci?" un sarut doua si atat). In cele trei zile a plecat fara sa ma anunte, cand i-am reprosat in cea de-a treia zi cerandu-i sa o faca de acum inainte mi-a raspus zambind "Bine". Nu stiu daca s-a impacat cu mine pentru ca a terminat relatia cu cealalta, de plictiseala sau din lipsa de prietena.Cum imi dau seama? Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

E cam complicathappyparcă ti-ar fi zis.o cu un simt al nepăsării...nu stiu ce sa zic, ar fi mai bine sa vorbesti cu el si sa nu va mai jucati de soarecele si pisica acu stam 2 zile maine ne despartim si tot asa.happy pare penibil nu crezi? daca nu puteti sta impreuna despartiti.vă si asa oamenii care stau cu forta unul langă altul nu se pot iubi, Sper ca te-am ajutat, FUNDA?

| DryLeaf a răspuns:

Este oricand ok comunicarea happy

Ce vreau sa spun este ca ai putea vorbi cu el, sa aflii ce si cum stau lucrurile intre voi. Daca mai sunteti sau nu... impreuna happy

Bafta!

| denysuk25 a răspuns:

Daca s-a intors la tine inseamna ca s-a plictisit de cealata. Cum sa iti dai seama? Iti dai seama daca el e mai distant, mai rece, mai indiferent de relatia voastra. El crede ca daca ai doua gagici esti tare si fetele is, moarte dupa tine, nu. Practic el sta cu tine doar pentru gura lumii. Eu zic sa nu fii asa de apropiata de el si sa ii dai impresia ca vai gata esti a lui. Trebuie sa fi mai indiferenta, sa nu ii arati ca esti naiva. Dupa sa vezi ca o sa stea numai dupa tine. Fundita? happy