| Eliaanaa a întrebat:

Deci, Prietenul meu are 15 ani, iar eu 14, ne intelegeam foarte bine, am fost impreuna de 2 ori, prima oara, eu m-am despartit de el, fiindca nu ne vedeam mai deloc. Apoi, despartirea a durat cam o luna, in acel timp, el isi gasise o iub. pe nume Ana Maria, o cunosteam pe tipa, doar din privire, cea mai mare fraiera, vrea s-o bata toata scoala ei. Baiatul, a vrut sa ne impacam, insa era atat de,, afectuos incat mi-am dat seama ca doar face misto, insa tot a continuat asa vreo saptamana, dupa care am acceptat sa ne impacam. El sustinea ca s-a despartit de aceea fata. Insa acum vreo 2 saptamani, am devenit si mai sigura ca el vrea doar sa fie cu mine la misto, se purta aiurea, are vrajeala proasta. am discutat cu el... Acum vreo 4-5 zile, am pus o colega sa se dea la el, colega mea l-a intrebat daca are prietena, si el a spus da, a numit-o Ana Maria, colega mea mi-a spus, si atunci i-am spus si eu lui, insa abia aseara mi-a spus: "Azi dimineata m-am despartit de aia, va plac pe amandoua la fel", nu am stiut ce sa spun sau ce sa fac, asa ca l-am numit "nesimtit". El s-a suparat si a plecat... insa nu regret ce aam facut
Eu inca il iubesc, insa nu ca la inceput, si sunt sigura ca si el simte la fel... Voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Sa-l uiti si sati vezi de viata ta...nu e ultimul baita de pe planeta si chiar daca ar fi asa mai bine singura decat cu unu care te ia la misto si isi bate joc de sentimentele tale

2 răspunsuri:
| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Pai incearca sa il uiti..stiu ca e greu deoarece si eu sunt despartita de prietenul meu de 4 zile si am fost impreuna 10 luni sigh incearca sa-l uiti la fel cum fac si eusad

| mimi11 a răspuns:

Daca te iubea nu iti facea ce ti-o facut..si cum poti sa placi doua persoane la fel? e aiurea, dupa parerea mea ai facut bine ce ai facuthappyla fel as fii facut si eubig grin