| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Buna TPU am un iubit de 5 luni de 4 sapt ne tot certam si el vb cu alte fete, in club a tras de mine si a dus o fata acasa cu masina. Sambata m-am certat cu el si mi-a spus ca'o saptamana nu mai vrea sa vorbim si daca unu dintre noi va incepe convorbirea ne impacam daca nu asta e... eu il iubesc dar el tot scrie pe twitter " i still don't give a ***' si chesti din astea care ma raneste, eu vreau sa ii dau timp pana joi sa isi ceara scuze pentru ce a facut si sa ne impacam daca nu cred ca e mai bine sa ma despart de el pentru ca nu mai vreau sa fiu suparata in fiecare zi, voi ce credeti ca ar trebui sa fac? puup :*

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Pai cum ce sa faci? Il ignori total...
practic ti-a spus mascat ca el nu te mai vrea dar daca tu insisti si te rogi de el, atunci iti mai face onoarea de a te baga in seama...WTF... fugi de langa el cat mai ai timp. Nu te respecta, nu te iubeste si nu da doi bani pe relatia voastra.

| stark47 a răspuns:

Inainte de al forta sa isi ceara scuze, asigurate ca a gresit in acelasi timp fa-l sa inteleaga unde a gresit.
ar daca tu deja ai pus o data de expirare pe relatia voastra(pana joi)si o anumita conditie care trebuie indeplinita pentru a fi contnuata, inseamna ca acea persoana nu e chiar cea mai potrivita pentru tine.
sfatul meu este ca in loc sa te invarti in jurul cozi si sa astepti confirmari ca ceea ce faci este corect, eu spun sa te apuci de treaba.
faptul ca el este ignorant si ca asta teraneste cred ca sunt semne clare ca intre voi lipsesc anumite chestii care uneori orice ai face nu le poti umple.
ceea ce cauti tu nu est la acel baiat, cauta in alta parte.

| Solitude15 a răspuns:

Pai nushtiu ar trebui sa incepi tu vorba daca chir il iubesti cum ai spus mai sus ar trebui sa faci tu primil pas lasa timiditatea cu timiditatea nu reusesti sa mentii o relatie si apropie-te de el spune-i iarta-ma nu stiu ce a fost intre noi
alta idee ar fi sa faceti o pauza intre voi si timpul ca rezolva totul poate nu il iubesti
dar tine minte mereu undeva acolo ashteapta jumatatea ta care se gindeshte in fiecare seara cum arati si ce suflet ai fundita?happy

| Dianaoprescu a răspuns:

Daca a facut chestii d-astea, sincer, mai bine lasa-l, poate doar printr-o minute sa il ierti daca vine el la tine si isi cere scuze si incearca sa iti arate ca ti-a gresit. Nu vreau sa te influentez, dar crede-ma unde prezenta lui face mai mult rau decat bine, nici Dumnezeu nu mai are ce sa faca.