| Wd395 a întrebat:

Buna TPU am un prieten, care imi este si coleg de clasa.El sta fix in spatele meu la scoala,iar in ore radem mereu, cand se uita la mine imi zambeste iar in pauze cantam manele laughing)) vine la mine in banca stam vorbim odata a inceput clasa mea sa zica ca suntem impreuna iar el nu a spus nimic, iese cu mine si cu niste prietene pe afara odata mi a spus ca daca nu ies afara nu iese nici el si iese doar daca ies eu, iar odata mi a spus: eu ma duc cu ioana la magazin ca mi place de ea si dupa a spus repede in alt sens imi place de ea si mereu cand se uita la mine zambeste, o data cand traversam strada a spus ca daca nu traversez pe acolo ca nu era trecere ma ia de mana, iar odata a vrut diriga sa ma mute din banca adica din fata lui ca el sta in spatele meu si el a spus ca Ioana sa nu se mute ca nu ma lasa sa ma mut Ce credeti ma place? eu il plac

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce baiat istet te joaca pe degete impecabilwinking si inca ceva NU mai radeti in ore oferiti respect profesorilor care isi rup coloana in fiecare zi sa va educa pe voi si sa aveti respect fata de parintii care muncesc de zor sa va asigur un viitor la scoala iar voi radeti ca nesimtiti in ore, SA VA FIE RUSINE

| R0R0 a răspuns:

Da, eu cred ca te place.Numai ca e cam timid.

| Staind a răspuns:

Nu cred ca te place. Scuze

| alexmaniga21 a răspuns:

Da tu, te place laughing