| maverick0102 a întrebat:

am un prieten (cu urechile un pic clapauge) caruia ii place de o fata, si din cate se vede si ei de el, dar el nu a intrebat-o inca daca vrea sa ii fie prietena, deoarece ii e teama de un raspuns negativ
Fetelor, ati respinge un baiat doar pentru ca are urechile un pic clapauge?
app:el arata destul de bine... mie chiar imi plac urechile luihee hee dar pe el il jeneaza

3 răspunsuri:
| Noname_4934 a răspuns:

Poi.nu prea ai zis nimic de caracterwhistling

| Noname_4934 a răspuns:

Atunci sa-ti raspund la intrebare.big grin.nu.n'as respinge un baiat doar pentru niste urechibig grin

| maverick0102 explică:

@Ela
este un baiat foarte OK...
nici cu fitse...nici sa il iei la misto