| katy001_2743 a întrebat:

Am un prieten de ceva vreme...
Intr-o seara am vorbit cu prietena mea(una dintre ele) si m-a intrebat de un id si era al prietenului meu(eu cred ca il place) i-am zis ca este prietenul meu iar cand am vorbit cu el mi-a zis ca nu trebuia sa ii zic ca isi batea joc de ea...Eu cred ca s-a suparat vreo idee de impacare?

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce sa se supere? Pana la urma tu nu stiai acest lucru asa ca nu are motive. Spune-i si lui acest lucru, nu are motive de suparare.

| BigSexy a răspuns:

Nu cred ca s-a suparat pe tinewinking daca el are simtul umorului si a luat-o pe prietena ta la misto, sigur se va impaca cu tinewinking
sa nu devii prea sentimentala cu texte in genu : 'vroiam sa fiu sigura ca nu se da la tine' sau 'nu vroiam sa te pierd'

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Zi-i ce simti! Fii sincera cu el si totul se va rezolva de la sine! Iti promit!
Funda?