| heroinaaa a întrebat:

am venit si eu cu o problema sad de cand m-am mutat in roma, am vazut un baiat care l-am placut toata vara, doar ca nu a fost sa fie ca el o placea pe very mea. cand a inceput scoala eu mi-am facut prietene(colegele mele)si prieteni nu prea pentru ca nu vb cu baietii din cls mea. cu toate k eu am inceput sal plac pe un coleg foarte tare! sigh avem asa frumoase momente, uit k e scola cand sunt cu el! big grin el mereu se uita la mine si cand il prind ne uitam in ochi cateva minute, cand am fost la piscina eu am facut dus cand am iesit si el se uita mereu la mine apoi eu am trecut pe langa el si din greseala neam atins de mana apoi i-am dat in ban la o pr ca am facut dus cu ea k eu am uitat banu si nu stiam sa-i zic in italiana si el fiind langa noi i-a spus fara sa-i cer si a plecat. apoi eu m-am schimbat si ma uscam si el a iesit dupa ce s-a schimbat si a vrut sa se usuce langa mine dar profa de mate i-a zis sa plece de langa mine si el s-a dus mai incolo si se uita mereu la mine day dreaming apoi pe drum eu am luat jeleu si el vroia sa-mi fure si fugea dupaa mine >_< zici ca eram indragostiti. urmatoarea zi intr-o pauza eu avea sprite si eu vroiam sa beau si el tragea de el si eu trageam sicred ca l-am agitat si cand l-am deschis a curs pe mine si noi am inceput sa radeam si el zicea :uitati-va lavy sa pisat rolling on the floor si i-am dat usor peste umar si el : du-te dracu! si eu vi cu mine? el:vin cu tine oriunde laughing si e intoarce mereu la banca mea si imi cere mereu lucruri...
acum intrebarea 1credeti k ma place? 2 cum sa fac sa fim mai aproape?
p. s eu am 13 si el 14 k a ramas repetent >_< eu nu prea pot vb cu el ca am emotii
mersi anticipat scuze pentru greseli puppy dog eyes o zi buna!
p. s cat mai mult rasp si rapide cel mai bun rasp funda restul vot

Răspuns Câştigător
| kaylla a răspuns:

Este o frumoasa poveste pentru cei de varsta voastra. Cred ca te place sincer si ca ar trebui sa iesiti impreuna in oras. E posibil sa fiti indragostiti amandoi pana peste cap si din cauza asta sa va purtati asa! Incearca sa fii mai indrazneata si sa afli ce vrea de la el. Discutati despre pasiunile fiecaruia si in timp veti vedea ce va iesi! Mult succes!

| heroinaaa explică (pentru kaylla):

Nu pot sa vb cu el straight face cand ii scriu ceao el numi rasp pe fb straight face si de vorbit nu pot ca am multe emotii|

3 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

Da cred ca te place! Dar nu inteleg un lucru:esti in Romania sau in Roma acum? Te place mult sau e un nemernic caruia ii arde de mari mustouri(prefer sa ma axez pe varianta unu).Pai incearca sa vorbesti cu el si incearca sa ii spui ce simti.

| heroinaaa explică (pentru LiviuAlan):

Sunt in roma nu pot sa vb cu el sigh ma emotionez