| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare la voi, ce sanse mai am sa ma impac cu barbatul fecioara, adica am fost 7 luni impreuna, la inceput ne-am inteles super, asta insemnand 4 luni, dar dupa m-am mutat la el si am stat timp de 3 luni, dar in astea 3 luni ne ceratm fff des,din cauza ca el mai mereu se imprumuta la sef,ba se comporta cu mine cu indiferenta, mi-a facut si niste faze pe la niste nuntiii la care am fost impreuna,ma refer ca era foarte distant cu mine de parca nu ma cunostea am venit in cuplu si el s-a asezat langa mosuso de dansat numai vb ca eu ma duceam sa dansez langa el si el se ferea de mine nu stiu ce sa mai cred,stateam unu la un cap unu la celalalt care m-a deranjat, si nu ma simteam apreciata pentru ceea ce faceam,cand era racit sau ii era rau mereu eram langa el si el m-a cam dat pe prieteni, cand venea de la servici fugea repede la calculator,ba afara si cu mine nu statea mai deloc de vb ma simteam cam naspa si nu stiu, iar greseala mea cea mai mare este GURA,pentru ca tipam pe el mereu si nu tineam cont de cei din jur, stiu ca am gresit dar prea imi facea multe incat nu mai puteam sa suport, mai sunt sanse sa ma mai impac cu el? adica credeti ca se v-a mai intoarce? in general fecioarele se mai intorc as vrea rasp de la un barbat fecioara...va multumesc enorm pentru rasp:*:**::X:XX:

Răspuns Câştigător
| Dexter27 a răspuns:

Buna, se pare ca nu mai aveti nici o sansa, un barbat din zodia fecioara calculeaza foarte bine ceea ce vrea sa faca si s-a gandit foarte mult cum sa-ti spuna. Dorea de la tine doar sa-l iubesti si sa-l intelegi dar se pare ca nu ai fost capabila. Am impresia ca ii era un pic rusine cu tine (ai ceva defecte fizice sau esti mai plinuta). Ideea este. si daca se intoarce relatia nu o sa dureze asa ca uita-lllllllllllllllll. Imi pare rau ca am fost un pic mai dur dar asta e parerea mea.

| asdfghjkpioiytrewqasdfgh123456789 a răspuns (pentru Dexter27):

Hmm nu stiu cum sa sp, defecte nu am, plinuta nu ma consider pentru ca de cand m-am mutat la el slabisem in ultimul halsadde inteles am incercat sa il inteleg, dar nu aveam cu cine, el era de nedespartit de tel de pc de mess si etc e o poveste cam lunga app esti cumva fecioara?

| Dexter27 a răspuns (pentru asdfghjkpioiytrewqasdfgh123456789):

Da sunt in zodia fecioara si nu cred ca ai fi reusit sa-l schimbi niciodata. trebuia cand ii zici ceva sa ii argumentezi ca dc nu doar sa-i impui. mersi

| asdfghjkpioiytrewqasdfgh123456789 a răspuns (pentru Dexter27):

Lasa-mi si mie id tau sau baga deeas64 ca as vrea sa vb acolo mai multe daca doresti mersihappy

4 răspunsuri:
| Dexter27 a răspuns:

Cosmin_flavius2002 id tau nu e bun.