| Piper987 a întrebat:

As dori sa imi satisfac iubitul cu un sex oral.
Din pacate nu am mai incercat niciodata. Si nu stiu cum ar trebui sa procedez.
Daca ati putea va rog sa imi lasati detalii si sfaturi.
Dau funda la cel mai explicit raspuns

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poți să te uiți și tu pe site-uri por.no. laughing) nu crec e cazu să întrebi aici

| ROB3RT89 a răspuns:

Toate au un inceput.
Nu degeaba exista cuvantu "experienta" pe care o capeti in timp!

| Sofer a răspuns:

Cu buzele si limba. urmareste un video xx si prinzi ideea cum o faci.

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Iti dai seama ca nimeni nu o sa ti deseneze aici ce ai de facut...
Sau urmează pașii mei poate asa o sa te descurci mai bine :
-deschizi telefonul
-deschizi pagina de google
-scrii un site de porn
- si găsești acolo cu nemiluita

| Drimmero a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Credeam ca arati, nu ca o indrumi spre site-uri xxx...ce dezamagire!

Nu te supara, glumesc cu tine.

| IamJoKeR a răspuns:

Te aștept la meditații, @Piper987