| Autumnsparkle a întrebat:

Sunt fata bi, iubita mea vrea sa o facem, ea a mai făcut-o înainte cu fete dar eu nu, cum ar trebui sa procedez sa o satisfac cât mai mult, sfaturi?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu stii ce trebuie sa faci, nu prea esti bi.

| RoCkKiD a răspuns:

Intreab-o...

E valabil pentru toti astia care intrebati asta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista atat de multe site-uri pe care gasesti foarte multe filme erotice cu lesbiene. Vizionand cu atentie astfel de filme, vei reusi sa iti faci o idee cat mai buna si corecta in privinta modului in care se comporta femeile lesbiene si cam ce fel de jocuri erotico-sexuale sunt cel mai des practicate. Si bineinteles este nevoie sa ai si tu putina imaginatie in privinta modului in care ai putea proceda pentru a te simti cat mai bine si tu in timpul acelor jocuri erotice. big grin Succes!

| Cannibal a răspuns:

De ce nu ești sinceră față de ea și să îi spui că nu ai mai făcut asta? O să te ajute ea. Baftă!

| Andraaaaaaa9292 a răspuns:

Începe usor cu sărutări mângâieri după începi să o lingi de la gât până jos la vagin apoi începi să i faci u sex oral apoi va frecati vaginurile intre voi