| alyskumpy a întrebat:

Buna TPU as dori sa ma ajutati sad am mare nevoiecryingam avut o relatie de 2 ani jumate si ne-am despartit pentru ca eu eram fitoasa si rea cu el iar acum el nu stie ce sa faca sa ne impacam sau nu pentru ca ii este frica sa nu fac la fel si acum dupa 3 luni de despartire, dar eu m-am schimbat sufar enorm si asta zilnic, vreau sa ii demonstrez ca nu mai sunt ca inainte dar lui ii este frica sa imi mai dea o sansa, cum sa il conving? ce sa fac? am facut tot ce am putut, ne vedem vorbim imi spune ca ma iubeste si nu ii trebuie pe altcineva dar nu simte inca sa ne impacam. ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
| alina6344 a răspuns:

Arata-i ca te-ai schimbat si ca il iubesti sincer prin faptewinking.

| RAY a răspuns:

Poate e iar un capriciu de al tau si iar vei face la fel lasa-l in pace daca l-ai facut sa suferi o data

| varcolaccc a răspuns:

Spuenei sa iti dea o șansa si sa ii demonstrezi ca te-ai schimbat. Succes.

| AnneღU a răspuns:

Vorba aceea "fapte nu vorbe " scumpa mea! Daca vrei sa il recastigi dovedeste-i ca faptul ca ati stat despartiti te-a schimbat. Arata-i ca suferi si stii ca asta a fost datorita comportamentului tau neadecvat. Spune-i ca stiind de ce v-ati despartit te-a motivat sa te schimbi.Ca orice ai face, este pentru el, pentru VOI... :*

| Andraaaaa2000 a răspuns:

Spune-i si tu sa-ti dea la dispozitie 2 zile in care sa se poarte ca inainte si se va convinge ...Banuiesc.kiss