| alyskumpy a întrebat:

Buna TPU as dori sa ma ajutati sad am mare nevoie crying am avut o relatie de 2 ani jumate si ne-am despartit pentru ca eu eram fitoasa si rea cu el iar acum el nu stie ce sa faca sa ne impacam sau nu pentru ca ii este frica sa nu fac la fel si acum dupa 3 luni de despartire, dar eu m-am schimbat sufar enorm si asta zilnic, vreau sa ii demonstrez ca nu mai sunt ca inainte dar lui ii este frica sa imi mai dea o sansa, cum sa il conving? ce sa fac? am facut tot ce am putut, ne vedem vorbim imi spune ca ma iubeste si nu ii trebuie pe altcineva dar nu simte inca sa ne impacam. ajutati-ma va rog sad

1 răspuns:
| IngeriiSuntCool a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa astepti sa isi revina si sa ii dai in acelasi timp semne ca tu chiar il iubesti. :* succes :**