| AndraAndrrra a întrebat:

As vrea sa-i scriu cateva randuri prietenului meu si nu stiu cum sa incep..adica nu pot spune in cuvinte ce simt pentru el si totusi m-am gandit dar nu gasesc nimic. Ma puteti ajuta cu introducerea?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ToxicPunkgirl999 a răspuns:

O introducere bina ar fi : Exista o persoana in viata mea careia i-as oferi totul, pentru care mi-as da si viata ca sa se simta iubit. Aceea persoana esti tu,, prenumele''. Cea ce simt pentru tine nu poate si scris pentru ca ti-ar lua o vesnicie sa citesti. Esti sufletul pentru care traiesc si iti voi da cateva motive frumoase pentru ati face chipul sa zambeasca induiosator '' (CAM ASTA AR FI SPER SA TE AJUTE ) happy

3 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Pai il iubesti? Il detesti? Zi-ne si noua ce vrei sa ii scrii, ce sentiment vrei sa ii impartasesti.

| Awesom a răspuns:

Draga Xulescu, mi se pare ca vad in ochii tai totul si nimic in acelasi timp.Iti multumesc ca ti-ai facut curaj sa ma abordezi ca eu in timiditatea mea nu pot face asta.A ta actuala prietena, gagica sau iubita pentru o luna, doua sau ani pe care sa-i petrecem impreuna, Ygruleasca.

| mariaisabella a răspuns:

Poti sa-i spui :nu am cuvinte sa descriu ce ce simt pentru tine dar daca ar fi sa spun cea ce spun pentru tint in doua cuvinte as spune TE IUBESC.
Eu asta i-am spus prietenului meu cand nu stiam ce sa-i spun pentru ca mi-a dat sfat o prietena sa-i spun asta.