| Papafir_Ynemondialu_1985 a întrebat:

Bună TPU as vrea sa îmi dați un sfat îmi place de o fata dar nu știu Cum sa mă comport / sa îi spun dacă vrea sa fie cu mine îmi dați un sfat va rog

P.S contul acesta e la barareala nu sunt chiar asa de mare ca în poza aia

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca ii spui direct, cel mai probabil te va refuza. Invit-o de cateva ori pe afara, distreaz-o, fa-o sa rada. De cate ori va vedeti, ofera-i cate un trandafir rosu. Fata va intelege ce ai de spus.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Invit-o la un suc si spune-i tot ce ai pe suflet!

| PinkHD3 a răspuns:

Pai,o scoti in oras, iar dupa un timp de vorba, ai spui ce simti.