| StephanieSteph a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa-mi dati un sfat :imi place de un baiat dar el este cu o fata ce sa fac sa ma placa?
mersi funda

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Pai, poate nu te poate place.
Dar, du-te pe langa el, glumeste, rade-i, distreaza-te cu el si intr-un final spune-i ca il placi.
Poate incepe si el sa te placa, si poate o sa fiti impreuna.
Bafta.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate nu are ochi pentru tine.Fiind cu acea fata.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Mai bine nu incerca sa te bagi in relatia lor deoarece nu este bine.Asteapta sa se desparta de aia si dupa.
O seara buna!

| WhiteLover a răspuns:

Nu stiu ce aveti voi fetele astea...deci gandeste-te ca esti cu baiatul asta de care iti place.totul bine, frumos, dar vine o fata si se baga in seama cu el, ii zambeste, incearca sa il agate.cum te-ai simti? asta e raspunsul meu pentru toate cele care vor sa distruga relatii bazate pe iubire pentru un moft happy

| Antoonel a răspuns:

Mai asteapta. Nu te baga intre ei 2 ca s-ar putea sa te alegi cu o bataie. Asteapta pana se despart si apoi i-ati inima in dinti si spune-i ce ai pe suflet. Bafta.

| Mirica_Alex_1997 a răspuns:

Poate ca are un sentiment si pentru tine.Trebuie sa fi curajoasa du-te la eu si spune-i ca il iubesti.Atunci vei vedea reacta lui.

| Evis a răspuns:

Lasa-l in pace o.o, tot zic astia ca asteapta sa se desparta si dupa da daca el pentru ea are ochi gaseste si tu pe altu...