| allison1998 a întrebat:

Am 15 ani si imi place de un baiat. Problema e ca el nu se uita la mine, si nu stiu cum sai atrag atentia. Chiar daca merg in fata lui, el oricum nu ma priveste. Sintem in clase diferite si stiu ca daca am vorbi l-as putea face sa-i placa de mine. Dati-mi un sfat cum sa fac ca sa ma priveasca, si nu ceva de genul: fii tu insati. MERSI.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SebylVane1890 a răspuns:

Daca vrei sa atragi atentia unui baiat,dar prin altceva decat propria persoana, adica sa te schimbi pentru cineva pe care nu il cunosti cu adevarat, deci nu sti daca merita sau nu, nu prea ai sanse.
Doar daca iei in considerare sa mergi dezbracata pe strada, asa te asigur ca ii vei avea atentia.Pentru cateva secunde da...big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"si nu ceva de genul: fii tu insati. MERSI." si daca te prefaci altfel si cand veti fi impreuna ( un mare daca ) si vede ca nu esti cum te prefaceai, dai in depresii ca "relatia" a durat 2 saptamani si tot nu ai rezolvat nimic. Daca atragi atentia baiatului doar cum esti tu e perfect, daca nu inseamna ca nu e pentru tine.

| SpeșălGirl a răspuns:

Nu aveti niciun prieten comun? Daca da, pune-l pe el sa iesiti afara si sa il cheme si pe crush-ul tau, asa ai putea sa porti mai multe discutii cu el. Daca nu, cand il vezi pe hol du-te la el si intreaba-l gen:''Hei, ce mai faci?'';''Ce ora ai?''; chestii de astea. Insa era perfect daca aveati un prieten comun, asa mai mult ca sigur aveai asigurata MACAR o prietenie cu el.